Event logo

Idą Powstańcy! GRA TERENOWA

Udział w grze jest bezpłatny. Organizatorzy przygotowali dwie opcje trasy:

NA CAŁEGO – trasa o długości około 6 kilometrów obejmująca teren bezpośredniego otoczenia Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Anny Szaneckiej w Siemianowicach Śląskich, Parku Miejskiego, Stawu Rzęsa i Parku Pszczelnik. Trasę można pokonać pieszo lub rowerem. Do tej wersji zapraszamy drużyny od 2 do 5 osób, gdzie przynajmniej 1 osoba jest pełnoletnia. Grę można rozpocząć o godzinie 12.00 lub 13.00, a limit czasu na wykonanie zadań wynosi 2,5 godziny od godziny startu. Wśród uczestników zostaną rozdysponowane nagrody o łącznej wartości 400 złotych brutto, a wszystkie dzieci uczestniczące w grze dostaną słodkie niespodzianki. Rejestracja drużyn do wersji NA CAŁEGO startuje pół godziny przed startem każdej z tur. Wszystkich, którzy chcą mieć pewność, że nie zabraknie dla nich miejsc w grze zachęcamy do skorzystania z elektronicznej rezerwacji miejsc od niedzieli 20 września od godziny 20.00 do piątku 25 września do godziny 20.00 lub do wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc.

NA CHWILĘ – krótka trasa obejmująca bezpośrednie otoczenie biblioteki. Do tej wersji zapraszamy indywidualnych graczy jak i grupy. Nie trzeba się rejestrować, nie ma też limitu wieku uczestników. Do gry można dołączyć w dowolnym momencie między 12.00 a 15.00, odbierając Kartę Gry w punkcie Startu. Nie ma limitu czasu na wykonanie zadań, ale Kartę Gry należy oddać na mecie do godziny 16.00. Wśród uczestników zostaną rozdysponowane nagrody o łącznej wartości 60 złotych brutto, a wszystkie dzieci uczestniczące w grze dostaną słodkie niespodzianki.

Wybierz odpowiadający Ci i dostępny termin startu gry i zarezerwuj miejsca dla swojej drużyny! Wypełnij formularz i czekaj na potwierdzenie rezerwacji. Otrzymasz je maksymalnie do 48 godzin od wypełnienia formularza na podany w nim adres e-mail.

NA CAŁEGO
6 km pieszo lub na rowerach
26-09-2020 start 12:00
Wolnych miejsc: 27

Rezerwacja miejsc nie jest aktywna

NA CAŁEGO
6 km pieszo lub na rowerach
26-09-2020 start 13:00
Wolnych miejsc: 28

Rezerwacja miejsc nie jest aktywna